BLOKART  MASZTY

Nasze maszty składają się z sekcji, które idealnie do siebie pasują, dzięki czemu nasze zestawy są łatwe w montażu, a także można dodawać lub usuwać sekcje, aby używać różnych rozmiarów żagli. Podstawowy odcinek masztu, zwany „tylnym”, jest największy, po nim następują mniejsze sekcje zwane trzecimi, drugimi i końcówką - na szczycie masztu. Do budowy naszych masztów używamy trzech rodzajów materiałów: włókna szklanego, Carbonu i Carbonu Ultra.


Włókno szklane: Mocne, a jednocześnie elastyczne. Maszty z włókna szklanego ułatwiają żeglugę przy lekkim wietrze i wybaczają więcej błędów przy silnym wietrze. Dlatego zalecamy je początkującym użytkownikom. 

Carbon: Te sekcje masztu zawierają 600 gramów sztywnego węgla owiniętego wokół elastycznego rdzenia z włókna szklanego. Sekcje węglowe powodują, że maszt jest sztywniejszy. Dodając sekcje węglowe do podstawy masztu, gdzie występuje większość ugięcia , możesz zwiększyć wydajność w wietrznych warunkach.


Ultra Carbon: Nasz Ultra Carbon składa się z grubszego węgla - 900 gramów, owiniętego wokół sprężystego rdzenia z włókna szklanego. Korzystanie z części tego najsztywniejszego materiału masztowego może jeszcze bardziej zwiększyć wydajność, ale może być również mniej wybaczające w porywistych warunkach.

Idealny skład masztu zależy od osoby i zależy od warunków wiatrowych jakich sie spodziewasz, stylu i preferencji żeglarskich; żadna konfiguracja nie gwarantuje lepszej wydajności niż inne.CENY MASZTÓW:


Masz Full Glass:

3 m - 1 900 zł brutto

4 m - 2 500 zł brutto

5,5 m - 3 000 zł brutto


Maszt Full Combo:

3 m - 2 400 zł brutto

4 m - 3 100 zł brutto

5,5 m - 3 700 zł brutto

 

Maszt Full Carbon:

3 m - 2 600 zł brutto

4 m - 3 300 zł brutto

5,5 m - 4 000 zł brutto


Do cen należy doliczyć koszty dostawy 40 zł - kurier. 


ZAPYTANIA I ZAMÓWIENIA >>>