BLOKART  WÓZEK

Wózek Blokart Pro V3

Wiemy, że wiatr często może powodować złą pogodę, dlatego zrobiliśmy nasze Blokarty wytrzymałe i odporne na rdzę. Wszystkie wózki  Blokart posiadają ramę Pro Chassis, wykonaną ze stali nierdzewnej 304 o właściwościach antykorozyjnych. Nasze wózki są łatwe do czyszczenia, po prostu umyj je z węża po użytkowaniu. Każdy Blokart zawiera wskazówki dotyczące konserwacji i roczną gwarancję producenta.

Nasze wózki są wyjątkowo łatwe w transporcie i możesz je zapakować, z masztem i żaglem, do torby transportowej o wymiarach 0,78 na 1,18 metra. Każdy Blokart zawiera instrukcje montażu dzięki której w ciągu kilku minut złożysz zestaw bez żadnych dodatkowych narzędzi. Dzięki takim rozwiązaniom, użytkownicy Blokart mogą dopasować swoje zestaw do bagażnika samochodu  a także mają pewnoc że wejdzie jako bagaż lotniczy na zawody na całym świecie.


CENA ZESTAWU:

z żaglem 3 M2 - 14 200 zł brutto

z żaglem 4 M2 - 14 999 zł brutto

z żaglem 5,5 M2 - 15 800 zł brutto


ZAPYTANIA I ZAMÓWIENIA >>>

PRO V3

GWARANCJA

Na wszystkie oferowane przez Blokart wózki udzielana jest 12 miesięczna gwarancja producenta. 

PODŁOGA I SIEDZENIE

W celu zwiększenia wytrzymałości podłoga została podzielona na 2 części oraz zwiekszona została ilośc punktów mocowania jej do konstrukcji. Siedzenie wykonane jest z siatki mesh. 

WZMOCNIENIA

Miejsce oparcia masztu zostało dodatkowo wzmocnione aby wytrzymało jeszcze trudniejsze warunki eksploatacji przy jeszcze silniejszych wiatrach. 

TRANSPORT

Dodatkowe tuleje pozwalają zamontować koła do torby ze złożonym Blokartem. Dzięki takiemu rozwiązaniu może transportować swój zestaw na kołach na spot i spowrotem. 

AKCESORIA

Szeroka gama akcesorów pozwala na modyfiukacje Twojego Blokarta całkowicie wg Twojego uznania. 

INSTRUKCJE

Do każdego zestawu otrzymasz szczegółową instrukcję montażu, zalecenia konserwacyjne oraz płytę DVD z instrukcjami i filmami ułatwiającymi pierwsze kroku w świecie landsailingu.